Girls in Motion

Zespół rokendrolowy z Wrocławia zaprasza na swoją stronę.

Pablopavo i Ludziki i Ostatni dzień sierpnia

Kiedy za oknami Polska deszczowa szczególnie należy zwrócić uwagę na utwór pt. „Ostatni dzień sierpnia”, który co ciekawe nie przeniesie nas o kilka miesięcy w przód, ale raczej przywoła minione chwile i odczucia.

 

Pablopavo i Ludziki wydali nowy album. Nazywa się „Ladinola”. Są obecnie w trasie, gdzie promują materiał. Miałem przyjemność zobaczyć i posłuchać ich we Wrocławiu w Starej Piwnicy. Bez neonu, który niefortunnie rozpadł się zanim trasa zdążyła się rozkręcić, ale za to z energią debiutantów. Tyle tylko, że Panom Ludzikom daleko do debiutantów. Mają na koncie już cztery długograje i wiele innych projektów.

Nowa płyta może być jednak najlepszym startem dla osób, które nie poznały ich twórczości wcześniej. Piękne melodie i dźwięki nawiązujące do klimatów lat 60-tych i 70-tych. W połączeniu ze świetnymi tekstami tworzą rzecz wyjątkową nie tylko w odniesieniu do polskiej sceny muzycznej.
Pablopavo nieustannie twierdzi, że żaden z niego wokalista, ponoć nie odmówi dobrej wiśniówki  i można spotkać go w obecności Pana Marcina Świetlickiego. Przede wszystkim jednak pięknie maluje słowem i obrazem w swoich tekstach. Zespół doskonale dopełnia je łącząc brzmienia lat analogowych z nie zawsze ciepłą cyfrą.

Także przypominam „Ladinola”. A na ich koncercie, czy wybieracie piosenki wojenne, czy miłosne, Pablopavo i Ludziki zrobią to po swojemu, a Wy i tak będziecie zachwyceni.

Next Post

Previous Post

© 2019 Girls in Motion

Theme by Anders Norén